Seyahat severler için yepyeni bir uygulama geliyor!

LifePinner_CoverSiz de seyahat etmenin bağımlılık yarattığını düşünenlerden misiniz? Hatta belki de bir sonraki rotanızı belirlemeden rahat edemiyorsunuz. Fırsatınız olsa, çantanızı alıp yollara düşeceksiniz ya da çoktan o fırsatı yarattınız bile. Kim bilir, belki de kendiniz için yarattığınız her vakti, yeni şehirler görmek, bambaşka kültürler tanımak için harcıyorsunuz. Yollar size iyi geliyor, her seyahat sizi yeniliyor.

Yukarıdaki paragraf biraz bile sizi tanımlıyorsa ya da yollar sizi çağırıyorsa, çok iyi bir haberimiz var! Tam sizlik bir seyahat uygulaması geliyor. Kişisel seyahat haritanızı çıkarabileceğiniz ve kendi şehir rehberinizi oluşturabileceğiniz bu uygulamanın adı; LifePinner.

LifePinner Avatar1

Hollanda’daki bir mobil uygulama ajansı tarafından geliştirilen ve tüm dünyada aynı anda App Store’a girecek bu uygulamadan haberdar olmak için, şimdilik sosyal medya hesaplarını takip edebilir, bir sonraki rotanız için ilham alabilirsiniz.

 

Summary
Article Name
Seyahat severler için yepyeni bir uygulama geliyor!
Description
Siz de seyahat etmenin bağımlılık yarattığını düşünenlerden misiniz? Hatta belki de bir sonraki rotanızı belirlemeden rahat edemiyorsunuz.
Author

No Comments Yet.

Leave a comment