Tatilinizi Çok Daha Özel Kılacak Anahtar Parçalar

Tatile giderken çoğu zaman yanınıza alacağınız parçalar bellidir. Mevsime uygun giyecek ve aksesuarlar, telefon ve şarj kabloları, kişisel bakım ürünleri bavullara atılan olmazsa olmaz parçalardır. Ancak amacınız tatilinizi eşsiz kılmak ve yaşadığınız her detayı unutulmaz bir anıya dönüştürmekse önerilerimize kulak verebilir, tatil bavulunuzda yeniliklere biraz daha yer açabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi

şehirnotları-tatil

Cep telefonlarının kameraları geliştikçe fotoğraf makineleri unutulmaya yüz tutsa da en güzel manzaraları eşsiz bir görüntü kalitesi ile kaydetmek için tatil bavulunuza fotoğraf makinenizi atmayı da unutmamanızı öneririz. Özellikle yeni yerler keşfederken her anı ölümsüz kılmak için fotoğraf makinelerinize çok ihtiyaç duyacaksınız.

 

Mp3 Çalar

şehirnotları-tatil

Özellikle yaz tatillerinde hafif bir müzik eşliğinde şezlongunuza uzanıp güneşin tadını çıkarmaktan keyif alanlardansanız mp3 çalarınızı siz çoktan yanınıza almışsınızdır. Ancak, müziğinizi denizde ya da havuzda da yanınıza taşımak isterseniz Tchibo’da cazip fırsatlarla bulabileceğiniz su geçirmez mp3 çalarlara da bir göz atmanızı öneririz.

 

Not Defteri

şehirnotları-tatil

Tatillerde sizde yer eden keyifli anıları bir ömür saklamak fotoğraflarla mümkün olsa da, gezip gördüğünüz yerlerde sevdiklerinizle bir aradayken neler hissettiğinizi not almak da yıllar sonra dönüp baktığınızda keyifli anlar yaşamanızı sağlayacaktır. Bu yüzden önerimiz, fotoğraf makinesine ek olarak bir de not defteri almanızdan yana.

 

Kitaplar

şehirnotları-tatil

Uzun ve yorucu bir yılın tüm yorgunluğunun atıldığı tatiller, dinlenip kafa dinlemek için de, bir türlü vakit ayırıp da okuyamadığınız kitapları okumak için de mükemmel fırsatlardır. Keyifli bir tatilin olmazsa olmazı olan kitaplarınızı alın, hamağınıza kurulun ve hafif hafif esen rüzgarla, doğanın içinde kitap okumanın tadını çıkarın.

 

Tüm Bu Özel Anları Paylaşabileceğiniz İnsanlar

şehirnotları-tatil

Yalnız çıkılan tatiller apayrı bir keyif olsa da, arkadaşlar ya da aile ile çıkılan tatillerin yerini de hiçbir şey tutamaz. Çok sevdiğiniz arkadaşlarınız, sevgiliniz ya da eşiniz ve çocuklarınızla yepyeni yerler keşfetmek, onlarla bir arada doya doya vakit geçirmek için tatiller planlayabilir, hayatınızda unutulmaz anlar yaratabilirsiniz.

Summary
Article Name
Tatilinizi Çok Daha Özel Kılacak Anahtar Parçalar
Description
Tatile giderken çoğu zaman yanınıza alacağınız parçalar bellidir. Mevsime uygun giyecek ve aksesuarlar, telefon ve şarj kabloları, kişisel bakım ürünleri bavullara atılan olmazsa olmaz parçalardır.
Author

No Comments Yet.

Leave a comment