Takıp takıştırmayı sevenlere Bugga

Yaklaşık bir yıldır Moda’da, Tek Büfe’nin biraz yukarısında şirin mi şirin bir takı dükkanı var. Adı Bugga…

 

image
Son zamanlarda ben de müdavimleri arasına girdim Bugga’nın, arada bir uğramadan içim rahat etmiyor. Bugga’nın yaratıcısı Müge, bir tutku olarak başlamış takı işine. Hepimizin hayalini kurduğu o plaza dünyasından koşarak uzaklaşma, beyaz yaka insanı olmaktan kurtulma ve kendi macerana doğru yola koyulma işinde emin adımlarla ilerlemiş ve hayalindeki dükkanı açmış.

image

Bugga’da Müge’nin hem kendi tasarladığı takılar, hem de farklı tasarımcıların çalışmaları yer alıyor. Pleksi üzerine rengarenk çalışmalar da var, bronz ya da gümüş kaplı zarif takılar da… Aynı zamanda yılbaşı olsun, cadılar bayramı olsun Bugga’da boş geçmiyor. Meraklısına bu özel günler için hazırlanmış tasarımlar da vitrinde yerini alıyor. Bugga’daki ürünlere etsy üzerinden de ulaşabilirsiniz bu arada.

image

Böyle girişimlerin kesinlikle desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. İlk fırsatta gidin bir göz gezdirin vitrine. İçeride birçok farklı zevke hitap edebilecek çizgide ürün var. Mutlaka kendinize uygun bir şey bulursunuz.

image
Bu yazıyı okuyan erkek okuyuculara da bir not. Burası benim işime yaramaz demeyin, biraz ince düşünüp sevgilinize bir kolye, küpe alsanız fena olmaz hani…

Yazar: Gizem Telci @bohemisko
Summary
Article Name
Takıp takıştırmayı sevenlere Bugga
Description
Yaklaşık bir yıldır Moda'da, Tek Büfe'nin biraz yukarısında şirin mi şirin bir takı dükkanı var. Adı Bugga...
Author

No Comments Yet.

Leave a comment