Karaköy’de Mum’s Cafe

Ev sıcaklığında mekanların yeni adresi Karaköy’de, birkaç ay önce açıldı Mums Cafe. İşe giderken yolumun üzerinde olduğu için, her gidiş gelişte camekandan içeri bakıp keşfetmeye çalışıyordum. Geçenlerde bir fırsatım oldu ve tatlı molası için uğradım.

image

Sizi kendine çeken ve iştah açan bir sunumları olduğunu söyleyebilirim. Uzun süre ne yesem diye oldukça kararsız kaldım ve sonunda kırmızı meyve ve bademli tartta karar kıldım. Benim gibi kırmızı meyve delisiyseniz mutlaka deneyin. Bunun dışında tattığımız cinnamon roll’da gayet başarılıydı.

image

Mums Cafe mutfak tezgahını, iç dekorasyonuna entegre etmiş. Yani oturduğunuz yerde, tezgahta hazırlanan sunumları seyredebiliyorsunuz. Ben de tatlımı yerken gözüme o sırada hazırlanan kahvaltı tabağı takıldı. Bir sonraki planım, bir de kahvaltı için Mums Cafe’ye uğramak. Yolunuz düşerse mutlaka uğrayın derim.

image

Ayrıca take away paket ve kahve servisleri de var.

Yazar: Gizem Telci @bohemisko

Summary
Article Name
Karaköy'de Mum's Cafe
Description
Ev sıcaklığında mekanların yeni adresi Karaköy’de, birkaç ay önce açıldı Mums Cafe. İşe giderken yolumun üzerinde olduğu için, her gidiş gelişte camekandan içeri bakıp keşfetmeye çalışıyordum.
Author

No Comments Yet.

Leave a comment