Ana Sayfa Etiketler Amsterdam Gezi Rehberi

Etiket: Amsterdam Gezi Rehberi

Hollanda başkenti Amsterdam’da keyifli bir tura hazır mısınız? Amsterdam’da gezilecek yerler, yapılacak şeyleri listelediğim yazımda keyifli bir gün geçirmek için ihtiyaç duyacağınız bütün ipuçları sizi bekliyor!

Amsterdam’da görülmesi gerekenler ve yenilecek yemekler için merak ettiklerini öğrenerek kendi Amsterdam gezi rotanızı oluşturabilirsiniz. Amsterdam gezi rehberiyle nerede ne yapabileceğinizi öğrenir, şehrin tadını sonuna kadar çıkarma şansı bulursunuz.

Kanalları, parkları, meydanları ve müzeleriyle hem doğal güzellikleriyle hem de kültürel eserleriyle sizi etkileyeceğinden emin olduğum şehir, yıl boyunca dünyanın dört bir yanında turistlerin ilgi odağı oluyor. Her sene milyonlarca turist ağırlayan Amsterdam’a yapılacakların sayısı bir hayli fazla. Hadi gelin Amsterdam’ı birlikte keşfedelim!

Bugün, gidenin hayran olmadan dönmediği şehirden, Amsterdam’dan bahsedelim biraz. Kültürü, mimarisi, tarihi, sanatı ve doğasıyla Amsterdam, karşınızda! İlk soru, Amsterdam Nerede? Öncelikle Amsterdam hangi ülkede? Avrupa’nın en turistik şehirlerinden Amsterdam, Hollanda’da yer alıyor. Hollanda şehirleri arasında en popüler şehir olan Amsterdam,...

Son Eklenen Notlar