2020 Resmi Tatil Günleri

2020’ye yeni başladığımız şu günlerde akılda tek bir soru var. Bu yıl kaç gün tatil yapabileceğiz? Seyahat planlarını önceden yapanlar, takvimleri karıştırıp tatil imkanlarını değerlendirmeye başladı.

2020’de çoğu resmi tatilin hafta içine denk gelmesiyle seyahat severler için birçok seyahat fırsatı doğuyor. Yıl boyunca resmi tatillere eklenecek 6 izin günü ile toplam 32 gün tatil yapılabiliyor. İşte karşınızda 2020 tatil takvimi!

23 Nisan Neşe Doluyor İnsan!

23 Nisan 2020 4 günlük tatiliyle birlikte geliyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Gençlik ve Spor Bayramı Perşembe gününe denk geliyor. 24 Nisan Cuma günü izin alırsanız, 4 gün tatil yapabilirsiniz.

Emekçilere 3 gün tatil!

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, Cuma gününe geliyor; izin almanıza gerek yok. Keyfini çıkara çıkara 3 gün tatil yapabilirsiniz.

Gençlik Bayramı’nda 4 gün tatil fırsatı

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, Salı gününe denk geliyor. 4 gün tatil yapabilmek için, 18 Mayıs Pazartesi günü izin almanız gerekiyor.

Dini bayramlar üzdü!

Ramazan Bayramı arifesi 23 Mayıs Cumartesi başlayıp, bayram 26 Mayıs Salı günü bitiyor. Maalesef bayramın 2 günü hafta sonuyla geçiyor. Maalesef bu tatili birleştirme imkanınız yok gibi. Yine de bu hafta Pazartesi ve Salı günü yoğunluğunu göz ardı etmeden erken rezervasyon yapmakta fayda var. Kurban Bayramı ise 31 Temmuz Cuma gününe denk geliyor. Yine bayramın 2 günü hafta sonuyla geçiyor…

Diğer Makaleler

Keşfet

Yeldeğirmeni’nin Sevilen Mekanları

Canımız, sevgili mahallemiz Yeldeğirmeni, son yılların en ilgi çeken tarihi semtlerinden biri. Orijinal yapısını...

İstanbul’un Popüler Üçüncü Dalga Kahvecileri

Kahve tutkunları bu yazı sizin için gelsin... Güne kahve içmeden başlayamayanlar için alternatif çok. İşte...

İstanbul’un Sevilen Müzeleri

İstanbul'un sevilen müzeleri deyince aklımıza hemen gelen isimler Topkapı Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Rahmi Koç Müzesi......

Lonely Planet 2020’nin en iyi seyahat rotalarını açıkladı!

2020’nin favori ülkeleri 1-Bhutan Severek takip ettiğimiz seyahat rehberi Lonely Planet, 2020 yılının favori destinasyonlarını açıkladı....

AnadoluJet, Sabiha Gökçen’den 28 uçuş ile dünyaya açılacak

Türk Hava Yollarının (THY) düşük maliyetli hava yolu markası AnadoluJet, 29 Mart'tan itibaren İstanbul Sabiha Gökçen...

2020 Resmi Tatil Günleri

2020'ye yeni başladığımız şu günlerde akılda tek bir soru var. Bu yıl kaç gün...

Popüler Konular

Yorumlar

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz