Ana Sayfa Etiketler Barselona Gezi Rehberi

Etiket: Barselona Gezi Rehberi

İspanya’da bulunan ve Katalanların başkenti olarak geçen Barselona mimarisi ve tarihiyle mutlaka görülmesi yerlerden birisi. Barselona’da görülmesi gereken yerler listesi bir hayli kabarık. Barselona’da yapılacaklarla ilgili sizin için detaylı bir rehber hazırladım.

Barcelona mimarisi adeta birer açık hava sanat eseri sunuyor. Her bir köşesinde Antoni Gaudi’nin dokunuşunu görebileceğiniz bir Akdeniz şehri olan Barcelona’da gezerken tarihi adeta fiziksel olarak hissedeceksiniz. Renkli sokakları, sıcak insanlarının yanında Barcelona, enfes lezzetlerin de buluşma noktası. Tapas, paella, sangria ve daha fazla Barcelona’da yenecek yemek keşfetmek için yazımı inceleyebilirsiniz!

Tarihleri ve hikayeleriyle Barselona gezi notları ve Barselona turu başlasın!

Sokakları, mimari eserleri ve tarihi dokusuyla Akdeniz’in önemli şehirlerinden birisi olan Barselona’yı yakından tanımaya ne dersiniz? Barselona Nerede? Adını çok duydum, spor kulüpleriyle de ünlü ama Barselona nerede tam bilmiyorum diyorsanız İber yarımadasında yer alan İspanya’nın kuzeydoğu sınırına yakın olan Barselona,...

Son Eklenen Notlar